Skip Navigation LinksHome > Nieuws en artikelen
Nieuws
TitelDatum
Barcelona Masters 23/11/2020
Emiel Denijs, Tielt 18/11/2020
Euro Diamond Pigeon 15/11/2020
Belgische Verstandhouding 16/10/2020
Fondclub Rekkem 14/10/2020
overlijdensbericht 2/10/2020
Barcelona Masters 2020 1/10/2020
Spiegellijsten Montoire(Blois) 4/09/2020
Nieuws 3/09/2020
Bericht KBDB 2/09/2020
12345678910...
Ruiselede & Wingene (29/11/2017)

“De Reisduif & de Zwaluw” Ruiselede en “de Ware Vrienden” Wingene huldigden hun kampioenen.

In ‘t “Biezemhof” te Aalter werden de laureaten anno 2017 bij bovenstaande duivenmaatschappijen in de spreekwoordelijke bloemen gezet , hetgeen uiteraard gepaard ging met een smaakvol buffet .

Zowel te Ruiselede en te Wingene wordt er afzonderlijk snelheid gespeeld, terwijl de kleine halve fond t.e.m. de zware fond verloopt in een sterk florerend samenspel .

Voor wat de snelheid Ruiselede betreft was er ondermeer een competitie gesponsord door “Huis Maria” waarin Maurice Bral uit Ruiselede de trofee en een mooie geldprijs won .Koning van de maatschappij werd Eric Vandekerkhove uit Aalter die die zich in 7 kampioenschappen kon klasseren waaronder 6 x als 1e kampioen, je moet het maar doen ! Het beste hok snelheid Ruiselede werd De Decker-Wieme .

In het samenspel Ruiselede –Wingene waren er 12 verschillende kampioenschappen:

Johny Hellebuyck (Wingene) : 1e op kleine halve fond oude

Eric Vandekerkhove ( Aalter) : 1e op kleine halve fond jaarlingen

Francis Vangeenberghe ( Tielt) : 1e op kleine halve fond jongen

Algemeen kampioenschap kleine halve fond: 1e Julien & Marc Engels ( Aalter) en 2e Fr. Van De Steene ( Poeke)

Frans Van De Steene (Poeke): 1e op zware halve fond oude en ook bij de jaarlingen

Maurice Bral ( Ruiselede ) : 1e op de zware halve fond jongen

Algemeen kampioenschap zware halve fond : 1e Fr. Van De Steene, 2e Hubert Vanacker (OR) en 3e Th. Heyse ( Meigem)

A & R De Saer (Ruiselede) : 1e kampioen fond oude

Norbert Ally ( Tielt) : 1e kampioen fond jaarlingen

Algemeen kampioen fond : 1e Norbert Ally , 2e A & R De Saer, 3e Leon Messiaen

Leon Messiaen ( Grammene) : 1e kampioen zware fond

Hubert Vanacker : kampioen nationale en internationale vluchten

Aanwezige nationale winnaars die werden gehuldigd waren :P & N Bellaert – Marius Cislaru – BDS/Blancke .

De 41 regionale winnaars op de 24 (inter)nationale vluchten die in het samenspel werden ingekorfd (dubbelingen inbegrepen) ontvingen een mooie ereprijs.

Medewerkers en lokaalhouders kregen eveneens een geschenk voor hun jaarlijkse inzet en dit alles verliep via een vlotte en prima organisatie , zodat de aanwezigen meer dan genoeg tijd over hadden om gezellig te keuvelen .        J. Mestdagh